Jak nakupovat

 

Proč nakupovat právě u nás

Jsme čeští prodejci,akvaristikou se jiz zabýváme přes čtyřicet let a proto se o sve zkušenosti radi s Vámi podělíme. Nabízíme ucelený sortiment potřeb a krmiv, které máme většinou skladem. Přijatelné ceny, kvalita a spokojený zákazník je pro nás priorita.

Způsob a ceny doprav

V současné době je možné Vaší objednávku doručit v České republice prostřednictvím Zásilkovny, České pošty a PPL. Podrobnou a přehlednou tabulku ohledně dopravy naleznete v ceniku dopravy.

Jak zaplatit

 • Dobírka
  • Platba při převzetí zboží je nejjednodušší a nejrychlější způsob, jak zboží zaplatit. Za svojí objednávku zaplatíte v hotovosti nebo kartou při převzetí zásilky od přepravce
 • Převodem na účet
  • Platbu uhradíte předem na náš účet v Kč. Zboží Vám zašleme po přijetí platby.
 • Platba kartou prostřednictvím platební brány
  • Platbu uhradíte na konci objednávky. Vřele doporučujeme je to bez poplatků, rychlé a bezpečné.

Záruka

 •  Ze zákona je spotřebitel oprávněn uplatnit právo z vady, která se vyskytne u spotřebního zboží v době dvaceti čtyř měsíců od převzetí. Projeví-li se vada v průběhu šesti měsíců od převzetí, má se za to, že věc byla vadná již při převzetí.
 • V případě jakéhokoliv problému nás kontaktujte a my s Vámi situaci rádi vyřešíme.

Reklamace a obchodní podmínky

 Veškeré informace o způsobu reklamace naleznete v reklamačních a Obchodních podmínkách.

Ochrana osobních údajů

Bezpečnost Vašich osobních údajů je pro nás prioritou. Informace o ochraně osobních údajů naleznete v uvodu,

Změny v objednávce

V případě, že nebyla ještě objednávka expedována (zasíláme e-mail ) můžete provést změnu způsobu úhrady či přidat nebo odebrat zboží  z objednávky. Pro úpravu objednávky nás prosím kontaktujte na našem e-mailu, kde uveďte číslo objednávky a požadovanou změnu. Není nutné zakládat novou objednávku.

Dárkové poukazy

Darujte svým blízkým dárkový poukaz na nákup zboži na AkvaKramek.cz. Platnost poukazu je 6 měsíců a vztahuje se na všechny produkty.

Hodnotu poukazu si je možno libolně zvolit od částky 500,- Kč výše.